• Обновено
3 4 6 мм Метален Фацетирани Стакло Стаклени Монистра Круг чешка Кристал Монистра за Накит Одлуки Diy Хривнија Spacer трговија на Големо Z169
zoom_in

3 4 6 мм Метален Фацетирани Стакло Стаклени Монистра Круг чешка Кристал Монистра за Накит Одлуки Diy Хривнија Spacer

DEN 37.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Дијаметар:
3mm 200pcs, 4mm 100pcs, 6mm 100pcs, 8mm 72pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
Монистра
Објектот Тежина:
20g
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Бренд Име:
Мал Мост
Материјал:
Кристално Стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Накит Одлуки, DIY Монистра & Шарм
Објектот Тежина:
20g
Надворешниот Дијаметар:
3мм,4mm,6mm,8mm
боја:
Сребрена, црвена, виолетова, боја на злато
Употреба:
diy,изработка на накит

Слични производи во категоријата..