• Обновено
Нови Колекции Природни сина howlite Камен Јајце Форма во Сина боја Големина 35x60mm За Купувачот Омилен Камен НЕМА ДУПКА
zoom_in

Нови Колекции Природни сина howlite Камен Јајце Форма во Сина боја Големина 35x60mm За Купувачот Омилен Камен НЕМА

DEN 239.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
001
Објектот Тежина:
0.02
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Бренд Име:
socharming

Слични производи во категоријата..