• Обновено
Трговија на големо 25x18mm природни sodalite камен teardrop КАБИНАТА CABOCHON монистра за DIY накит додатоци Бесплатен превозот 20pcs/многу
zoom_in

Трговија на големо 25x18mm природни sodalite камен teardrop КАБИНАТА CABOCHON монистра за DIY накит додатоци Бесплатен

DEN 381.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.05
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
B002-2
Објектот Форма:
teardrop
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
25x18mm
боја:
Тиркизна Камен
color1:
sodalite камен
color2:
Природниот Кварц Се Зголеми

Слични производи во категоријата..