• Обновено
топла играчка 50PCS 8мм мешавина боја круг акрилик монистра со apple diy монистра за детето, добро рано потпрена шарм монистра
zoom_in

топла играчка 50PCS 8мм мешавина боја круг акрилик монистра со apple diy монистра за детето, добро рано потпрена шарм

DEN 42.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
FS001
Бренд Име:
MIS JQYRIA
боја:
микс
meterial:
Акрилик
Објектот Дијаметар:
6mm

Слични производи во категоријата..