• Обновено
Природни Црвени Корални Камења, Камења 2mm Мазна Круг Spacer Лабава Монистра 15 Насоки за Изработка на Накит Занаети 5 Насоки/Пакет
zoom_in

Природни Црвени Корални Камења, Камења 2mm Мазна Круг Spacer Лабава Монистра 15 Насоки за Изработка на Накит Занаети

DEN 276.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
SRS2MM40
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
2mm

Слични производи во категоријата..