• Обновено
beler Нов Мотоцикл Напон Rectifier Регулаторот Одговара За Yamaha YZF R1 R6 1999 2000 2001 YZF 600 1995 1996 1997 1998 1999
zoom_in

beler Нов Мотоцикл Напон Rectifier Регулаторот Одговара За Yamaha YZF R1 R6 1999 2000 2001 YZF 600 1995 1996 1997

DEN 542.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
beler
Име На Модел:
-
Објектот Ширина:
8.7cm
Објектот Висина:
8.6cm
Објектот Тежина:
0.226kg
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Големина:
Approx. 8.7x 8.6x 2.5cm
одговара 1:
за Yamaha YZF R1 1998 1999 2000 2001
Се вклопат 2:
За Yamaha YZF R6 1999 2000 2001 2002
Одговара 3:
за Yamaha YZF 600 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Одговара 4:
за Јамаха FZR600 1995 1996 1997 1998 1998 1999

Слични производи во категоријата..