• Обновено
2 Парчиња/многу Гроздобер Луксузни Црвено Индискиот Накит Сетови Голема водена Капка Камен Ѓердан Обетки За Жените Сакаат Партија Подарок Бесплатен Превозот
zoom_in

2 Парчиња/многу Гроздобер Луксузни Црвено Индискиот Накит Сетови Голема водена Капка Камен Ѓердан Обетки За Жените

DEN 213.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
GT-0038
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Смола
Бренд Име:
wbmqda
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
функцијата 2:
2018 Нови Пристигнување H
Функција 3:
Жените Мода Накит Прстен
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот

Слични производи во категоријата..