• Обновено
1 сет 9.5-10мм бела слатководни бисер ѓердани & хривнија бесплатен превозот
zoom_in

1 сет 9.5-10мм бела слатководни бисер ѓердани & хривнија бесплатен превозот

DEN 455.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Број На Модел На:
9.5-10мм
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и нараквица
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
ELEISPL
Метали Тип:
Сребро.
Обликот:
во близина круг компир бисер
Големина:
approx 9.5-10mm
боја:
Бела
Лабава Бисери Материјал:
образован Слатководни Бисер
Должина:
17 inch and 7.5 inch
единица количина:
1 поставува
ПОВРШИНА:
има неколку природни расте blemished

Слични производи во категоријата..