• Обновено
PATAYA Мода Темно Сина Вода Капка Природни Циркон Обетки До Отвори Прстени Поставува 585 Розово Злато Ексклузивен Дизајн Жените парична Казна Накит
zoom_in

PATAYA Мода Темно Сина Вода Капка Природни Циркон Обетки До Отвори Прстени Поставува 585 Розово Злато Ексклузивен

DEN 324.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
17, 18, 19, 20
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
еден прстен две обетки
Број На Модел На:
Нови
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
PATAYA
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен

Слични производи во категоријата..