• Обновено
Нова Мода 8мм Mens Синџир Момчиња Ѓердан Сребрен Тон Стан Византискиот Линк од не ' Рѓосувачки Челик 55cm Ѓердан & 23cm Хривнија
zoom_in

Нова Мода 8мм Mens Синџир Момчиња Ѓердан Сребрен Тон Стан Византискиот Линк од не ' Рѓосувачки Челик 55cm Ѓердан &

DEN 431.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/хривнија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Никој
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Бренд Име:
Granny Шик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
ѓердан обетки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Големина:
22(55) necklace,9(23) bracelet,8mm wide
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Пол:
Мажи Жени,
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..