• Обновено
Моден 9-10мм природните слатководни бисер rondelle монистра накит поставите ѓердан обетки за жените свадби партија подароци 18 B3453
zoom_in

Моден 9-10мм природните слатководни бисер rondelle монистра накит поставите ѓердан обетки за жените свадби партија

DEN 360.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина:
45cm
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки ѓердан
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B3453
is_customized:
No
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
ѓердан обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди Моден Стил
Материјал:
Бакар
боја:
Бела
Должина:
About 18inches
Пол:
Жените Дама Девојки
монистра големина:
за 9-10мм
Материјал:
природните слатководни бисер
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Партија

Слични производи во категоријата..