• Обновено
Сребрен Накит Сетови За Жените Mutil-Боја Камења Бела CZ Обетки Прстен Поставите 925 Sterling Silver Партија Мода Накит Сет
zoom_in

Сребрен Накит Сетови За Жените Mutil-Боја Камења Бела CZ Обетки Прстен Поставите 925 Sterling Silver Партија Мода

DEN 2132.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Прстен Големина:
6.5, 8.5, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Пар Обетки + 1 Прстен
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Накит Сетови
Бренд Име:
SANTUZZA
Накит Поставите Тип На Метал:
100% 925 Sterling Silver
Обетки Метал Позлата:
Бела Родиум Позлатен
Обетки Главниот Камен:
Mutil-Боја Камен, Кубен Циркони
Обетки Главниот Камен Боја:
Сина, Жолта, Виолетова
Жените Обетки Е Прилагодена:
Yes
Обетки Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина, Забава, Подароци
бесплатен подарок:
Висок Квалитет на сомот подарок торба
Стилот 1:
сребрен накит сетови
Стил 2:
накит сетови за жени
Стилот 3:
Fasion Накит Сетови

Слични производи во категоријата..