• Обновено
JEXXI Создадени CZ Кристал Триаголник Pendant Накит Поставите 925 Sterling Silver Мода Жените Ѓердан & Обрачот Обетки Сет
zoom_in

JEXXI Создадени CZ Кристал Триаголник Pendant Накит Поставите 925 Sterling Silver Мода Жените Ѓердан & Обрачот Обетки

DEN 130.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
JEXXI
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Материјал:
Метал
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
T25701
Метали Тип:
Сребро.
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата..