• Обновено
Jemmin Булчински Мода Накит Сетови Свадба Срцето Ѓердан Обетки за Невестата Партија Костим Додатоци Накит Сетови
zoom_in

Jemmin Булчински Мода Накит Сетови Свадба Срцето Ѓердан Обетки за Невестата Партија Костим Додатоци Накит Сетови

DEN 233.04

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
T32401
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
/
Главниот Камен:
гранат
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки

Слични производи во категоријата..