• Обновено
YAAMELI Убави Жени Bowknot Приврзоци Ѓердани Обетки Накит Постави За Партиски Додаток Годишнината 925 Сребрен Накит Сетови
zoom_in

YAAMELI Убави Жени Bowknot Приврзоци Ѓердани Обетки Накит Постави За Партиски Додаток Годишнината 925 Сребрен Накит

DEN 110.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
T38801
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
Накит Сетови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YAAMELI
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба

Слични производи во категоријата..