• Обновено
12pcs Флорални Црвени нокти stickersNail уметност резерви Помине Уметност вода decals Цветни декорации на ноктите
zoom_in

12pcs Флорални Црвени нокти stickersNail уметност резерви Помине Уметност вода decals Цветни декорации на ноктите

DEN 28.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
55454
Бренд Име:
MingLee
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
BN20145
Стил:
Сон Cather
Големина:
20cm
Име:
ноктите налепница
Дизајни:
вода трансфер помине налепница
Тип:
Вода
Пакување:
12sheets секоја торба
Стил:
Цртан филм
боја:
шарени
Големина:
20*15cm
реден број:
BN31214
предмети:
помине уметност налепница
Тежина:
20g

Слични производи во категоријата..