• Обновено
Din Железнички Dual Led Дисплеј Дигитални AC Voltmeter Ammeter Напон Ampere Метар Volt Тековната Панел Тестер AC80-300V 0.1-99.9 НА
zoom_in

Din Железнички Dual Led Дисплеј Дигитални AC Voltmeter Ammeter Напон Ampere Метар Volt Тековната Панел Тестер AC80-300V

DEN 238.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Напојување:
AC
DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Бренд Име:
SHLLJ

Слични производи во категоријата..