• Обновено
10pcs/многу,Бесплатен Превозот Познатиот Бенд Queen Злато Позлатен Музика Монета, Музички Ѕвезди Medallion
zoom_in

10pcs/многу,Бесплатен Превозот Познатиот Бенд Queen Злато Позлатен Музика Монета, Музички Ѕвезди Medallion

DEN 720.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Европа
Тема:
Музика
Техника:
Кастинг
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
AtSKnSK
Тип:
Железо со позлатен сребрен
Пакување:
тешко пластични капсула
Производ големина:
околу 40*3мм
Дизајни:
две страната дизајн
Тежина:
About 27g
Регионален Функција:
Обединето Кралство
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тема:
убав,модерен
Производ Форма:
Како слики прикажани

Слични производи во категоријата..