• Обновено
Ретки 999 Шангај Нане 5oz Сребрена Монета,змија,бесплатен превозот
zoom_in

Ретки 999 Шангај Нане 5oz Сребрена Монета,змија,бесплатен превозот

DEN 633.84

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Техника:
Врежан
Година:
1980-1999
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Кина
Вредност:
Дома декорација,собирање
Големина:
68mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
монета

Слични производи во категоријата..