• Обновено
воздухот спојувач J422-C пневматски тесен круна спојувач 4mm У стил, должина на ноктите:10-22mm 4-7BAR 60-110psi
zoom_in

воздухот спојувач J422-C пневматски тесен круна спојувач 4mm У стил, должина на ноктите:10-22mm 4-7BAR 60-110psi

DEN 1437.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Извор На Енергија:
пневматски
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
J422-В
Тип:
Воздухот Спојувач
Бренд Име:
KATJASKY