• Обновено
LANZYO 18K Бело злато sapphire Студ Обетки природни парична казна накит мода подарок тренди за да испратите неговата девојка 00032483
zoom_in

LANZYO 18K Бело злато sapphire Студ Обетки природни парична казна накит мода подарок тренди за да испратите неговата

DEN 3624.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Certificate Type:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Назад Наоѓање:
Никој
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
00032483
Метали Тип:
Бело Злато
Пол:
Жените
Бренд Име:
Lanzyo
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Sapphire
Метал Печат:
18k

Слични производи во категоријата..