• Обновено
Тенка 1pair Реално. 925 Sterling Silver парична Казна Накит Луси Maple Leaf Долго Threader обетки GTLE1731
zoom_in

Тенка 1pair Реално. 925 Sterling Silver парична Казна Накит Луси Maple Leaf Долго Threader обетки GTLE1731

DEN 186.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
НАСМЕВКА УТРО
Обликотшема:
Растенијата
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Број На Модел На:
GTLE1731
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
sz
Главниот Камен:
Никој
Подарок По Повод:
Првата Причест Подароци / Мајка Подарок
Количина:
1pair=2 ПАРЧИЊА
Пакет:
Завиткан Подарок Кутија
Белег:
s925
Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
100MM*8MM
Вети 1:
100% Реално. 925 sterling silver
Вети 2:
наплата целосна ако било лажни откако ќе го пробате
Сребро Тест Сертификат Понуда:
Yes
Забележав:
розова цвет материјал е платно

Слични производи во категоријата..