• Обновено
300pcs по многу метал suspender клипови срцето pacifier клипови во pacifier трговија на големо срце глеѓ suspender клипови
zoom_in

300pcs по многу метал suspender клипови срцето pacifier клипови во pacifier трговија на големо срце глеѓ suspender

DEN 2160.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ:
Клипови
Материјал:
Метал
Големина:
24x36mm
Употреба:
Панталони
Метал Тип:
Железо
Обликот:
U-Форма
Тип На Производ:
Подвезици клип
Производ Материјал:
Железо
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
Прикажи слики
Лента Големина На:
25mm(6 големини на располагање)
Топ Плоча широк:
24mm
Должина:
35mm
Тежина:
6.4 g
Снабдувач способност:
1000000 парчиња месечно

Слични производи во категоријата..