• Обновено
Адвокатско очила за сонце Бренд Дизајнер Сонце очила Мажите Возачот Polaroid очила со 2017 Жените Поларизирана Lunettes Де Soleil oculos masculino
zoom_in

Адвокатско очила за сонце Бренд Дизајнер Сонце очила Мажите Возачот Polaroid очила со 2017 Жените Поларизирана Lunettes

DEN 647.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

рамка боја:
Повеќе
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
42cm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
VLHQETXN
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
очила
Леќа Ширина:
67cm
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
V8505 ok Спортски очила за сонце
Важи за :
Јава ,Мотоцикл Трки Натпревар,Сурфање,Отворено ,спортски
Класичен удобно :
Спортски,возење,риболов,Одмор
погоден за лицето форма:
тркалезно лице, долго лицето, Плоштад лицето на, овален облик на лице
Пол/Возраст:
Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени masculion feminino
Пакување:
1 очила за сонце+1exclusive packagin
Пол:
Мажите Поларизирана Спортски Очила За Сонце
Носот Влошки:
Удобно Интегрирани Носот Влошки
Рамка Функција:
Стилски И Удобно И Не Е Лесно Да Се Деформирани Рамка
Функција:
Анти UV400,Намалување на Отсјај,Очила,Мода Accessorieries
гроздобер очила за сонце жени:
анти-отсјај возење очила

Слични производи во категоријата..