• Обновено
Жените Јога Кошули фитнес, јога кошула компресија хулахопки жените спорт т кошули работи кратко sleeve маици Вежби Кратко Sleeve
zoom_in

Жените Јога Кошули фитнес, јога кошула компресија хулахопки жените спорт т кошули работи кратко sleeve маици Вежби

DEN 501.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
TB-FMA
Материјал:
Полиестер,Микрофибер,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Анти-Навремено,Дише
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
S60
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Style1:
жените јога кошули
style2:
жените спорт фитнес кошули

Слични производи во категоријата..