• Обновено
Acecare 9L Карбонски Влакна Цилиндар за Дишење Макбаскет Нуркање Направени во Кина со вентил и Пополнување станица со црево
zoom_in

Acecare 9L Карбонски Влакна Цилиндар за Дишење Макбаскет Нуркање Направени во Кина со вентил и Пополнување станица

DEN 8954.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Оган Безбедност
Бренд Име:
Acecare
Број На Модел На:
CRPIII-161-9.0-30-Т
Дијаметар:
174mm
Должина:
570mm
капацитет на вода:
9L
Цилиндар Нишка:
m18*1.5
лебл:
Може да се прилагоди за голема количина
CE:
Треба да се прилагоди по комуницира со клиентите
Работен Притисок:
300 бар
Празни Тежина:
5.1 kg

Слични производи во категоријата..