• Обновено
За Samsung Note 8 Случај Луксузни 3D Сјајот Тешко Алуминиум Метална Рамка+Меки Силиконски Оклоп Флип Заштитни Врати Телефон Случај Маска
zoom_in

За Samsung Note 8 Случај Луксузни 3D Сјајот Тешко Алуминиум Метална Рамка+Меки Силиконски Оклоп Флип Заштитни Врати

DEN 1008.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Galaxy Note 8
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Едноставен,Спортски,Метален,Геометриски
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Алуминиум Метална Рамка браник Тврд Оклоп Заштитни Врати Телефон Случај
Бренд Име:
R-САМО
Големина:
6.3 inch
Тип:
Монтиран Случај
Материјал :
Метал алуминиум+меки силиконски
Компатибилен Модел :
за samsung note 8
Функција :
Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење
Квалитет :
ААА
Бои:
Црна Silverblack сребро Кавер -
пакување :
кутија
превозот:
во рок од 4 дена
Стил:
високата мода
Применлив модел:
За Samsung note 8 луксузни Алуминиум shockproof телефон случај
Применливи model1:
За Samsung note 8 луксузни Алуминиум заштитна телефон случај

Слични производи во категоријата..