• Обновено
Црвено тексас јакна женски 2018 пролет мода дива BF правец на кратки неформални лабава памук фармерки outerwear палта
zoom_in

Црвено тексас јакна женски 2018 пролет мода дива BF правец на кратки неформални лабава памук фармерки outerwear палта

DEN 1937.04

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Џебови
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
CJ-111
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
ТАНЦУВАЊЕ КРИЛЈА
Стил:
Повик

Слични производи во категоријата..