• Обновено
Нови Пристигнување Висок Квалитет на Кинеската Традиција Стил Јакни Домот Тенок Јакна Грб Танг Одговараат Блузи Плус Големина L XL XXL XXXL 4XL R05
zoom_in

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Кинеската Традиција Стил Јакни Домот Тенок Јакна Грб Танг Одговараат Блузи Плус

DEN 1872.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Декорација:
Цвеќиња,Батон,Моделот
Јака:
V Деколте
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Rayon
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
6063
Шаблон Тип:
Флорални
Маскирани:
No
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет , Есен
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Боја Стил:
Природна Боја

Слични производи во категоријата..