• Обновено
Жените Фармерки Јакни Кратки Блузи Пролет, Есен Долг Ракав Тексас Палто Гроздобер Искината Облека За Жени chaquetas mujer
zoom_in

Жените Фармерки Јакни Кратки Блузи Пролет, Есен Долг Ракав Тексас Палто Гроздобер Искината Облека За Жени chaquetas

DEN 456.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
RUBU
Стил:
Моден
Декорација:
Печ Дизајни,Батон,Џебови
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WTS0017
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Јакни
Сезоната:
есен, зима

Слични производи во категоријата..