• Обновено
Бесплатен превозот Висока прецизност сензор на температура на pt1000 2B тенките отпорник Heraeus Platinum Отпор Термометар RTD Сензор
zoom_in

Бесплатен превозот Висока прецизност сензор на температура на pt1000 2B тенките отпорник Heraeus Platinum Отпор Термометар

DEN 362.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
pt100 2B
Технологија:
Тенок Филм
Тип:
Термички Отпорник
боја:
Сина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
Пакет Тип:
Throught Дупка
Состојба:
Нови
квалитет:
A
Отпорот:
PT1000
MOQ:
10

Слични производи во категоријата..