• Обновено
200PCS 2W Оксид Carbom Метал филм Отпорник 0R/0.5 R/820K/910K/1M/Ohm 5%
zoom_in

200PCS 2W Оксид Carbom Метал филм Отпорник 0R/0.5 R/820K/910K/1M/Ohm 5%

DEN 209.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Отпорот:
820K, 910K, 1m, 0R, 0R5
Номинална моќност:
F
Тип:
Фиксна Отпорник
Температурата Коефициент:
D
боја:
Сина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUFO-IC
Температурата На Работа:
S
Број На Модел На:
2W
Отпор Толеранција:
5%
Пакет Тип:
Throught Дупка
Технологија:
Метал Филм
Состојба:
Нови
Состојба:
Нови
превозот:
слободни
LEADTIME:
24hours
ROHS:
Yes
Отпорот:
E

Слични производи во категоријата..