• Обновено
мотоцикл Handguards Handlebar Школка мотор делови на Универзал За suzuki мото Паѓа Заштита делови мотор Додатоци
zoom_in

мотоцикл Handguards Handlebar Школка мотор делови на Универзал За suzuki мото Паѓа Заштита делови мотор Додатоци

DEN 959.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Висина:
6cm
Бренд Име:
lizoai
Име На Модел:
К-хг-02green
Објектот Ширина:
19cm
Објектот Должина:
30cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.5kg

Слични производи во категоријата..