• Обновено
4. брза испорака Афион Смета 11CT 14CT Крстот Бод промет на големо со цвеќе Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор
zoom_in

4. брза испорака Афион Смета 11CT 14CT Крстот Бод промет на големо со цвеќе Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор

DEN 427.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Unprinting, 14ct Печатење, 11ct печатење
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
oneroom
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Употреба:
Европски и Американски Стил
Платно Пакување Метод:
Боја Печатени Платно
Тема:
Цвеќиња и Растенија Серија

Слични производи во категоријата..