• Обновено
Радост недела животен стил На зајдисонце слон лесно смета крстот бод обрасци за слободни направи занает дома декорација
zoom_in

Радост недела животен стил На зајдисонце слон лесно смета крстот бод обрасци за слободни направи занает дома декорација

DEN 211.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
100% Памук
Стил:
Класичен
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
25*25cm
11CT:
32*32cm
Точка Бр.:
D607

Слични производи во категоријата..