• Обновено
Шарени Був Сликарство DMC Крстот Бод Крст-бод 11CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции Дома Декор
zoom_in

Шарени Був Сликарство DMC Крстот Бод Крст-бод 11CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции Дома

DEN 355.68

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Бело Платно, 14CT Печатени Шема, 11CT Бело Платно, 11CT Печатени Шема
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PP

Слични производи во категоријата..