• Обновено
Евтини цена 10x30 ml килибар стаклено шише парфем
zoom_in

Евтини цена 10x30 ml килибар стаклено шише парфем

DEN 556.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Спецификации:
Килибар шише
Број На Модел На:
GEP3021
Големина:
30 ml 30 cc 1 oz
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Капацитет:
30 ml, 30 cc, 1 мл
Боја на шише:
Килибар
боја на sprayer:
sliver
Шише форма:
Бостон Круг
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..