• Обновено
50pieces/многу 15ml Високата температура сребро позлатен dropper шише, dropper сад 15ml стакло essentical масло шише трговија на големо
zoom_in

50pieces/многу 15ml Високата температура сребро позлатен dropper шише, dropper сад 15ml стакло essentical масло шише

DEN 1240.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Слични производи во категоријата..