• Обновено
празни 50pieces/многу 50мл Висока температура злато обложено стакло Етерично масло шише, 50мл злато essentical масло шише трговија на големо
zoom_in

празни 50pieces/многу 50мл Висока температура злато обложено стакло Етерично масло шише, 50мл злато essentical масло

DEN 1399.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
is_customized:
Yes
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Слични производи во категоријата..