• Обновено
1000pcs нов производ 30ml шише правоаголник 1oz МИЛЕНИЧЕ dropper шише со долги тенки совет, 30ml правоаголник шише dropper
zoom_in

1000pcs нов производ 30ml шише правоаголник 1oz МИЛЕНИЧЕ dropper шише со долги тенки совет, 30ml правоаголник шише

DEN 6576.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
DROPPER
Големина:
30ml
Број На Модел На:
PET30CR
содржи:
Шишиња, Капи, Dropper
типот на ззп:
ChildProof Капа
капа бои:
Сина
совет:
пластични dropper
Шише:
МИЛЕНИЧИЊА(Транспарентна)
Минимална цел:
1000
Капацитет:
30ML
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..