• Обновено
30pcs 5ml килибар се тркалаат по шишиња, за етерични масла roll-on refillable парфем шише deodorant контејнери со црна капак
zoom_in

30pcs 5ml килибар се тркалаат по шишиња, за етерични масла roll-on refillable парфем шише deodorant контејнери со

DEN 381.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
RO001
Големина:
5ml
Запечатување Тип:
Се Тркалаат На
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Капа:
Пластични капаци
Боја на Капа:
Црна
Боја на шише:
Килибар
is_customized:
Yes
Капацитет:
5ml,5cc
Големина:
Diameter 16mm

Слични производи во категоријата..