• Обновено
220 Топла Розова Реално Чиста Свила Вез Лента Занаетчиски,Двојно се Соочуваат со Тенок Тафт Свила Лента 2/4/7/10/13/25/32-милиметри,10/30/100
zoom_in

220 Топла Розова Реално Чиста Свила Вез Лента Занаетчиски,Двојно се Соочуваат со Тенок Тафт Свила Лента 2/4/7/10/13/25/32-милиметри,10/30/100

DEN 132.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
100% Свила
Број На Модел На:
220 топла розова
Ширина:
1/4
Ткаенина Тип:
Тафт
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице

Слични производи во категоријата..