• Обновено
Полиестер Сатен Пристрасност Лента Страната Цевки Трим Обврзувачки Опфатени Вметнување Допрете Тапацир за Шиење Облека, Додатоци 25mm 25 Двор
zoom_in

Полиестер Сатен Пристрасност Лента Страната Цевки Трим Обврзувачки Опфатени Вметнување Допрете Тапацир за Шиење Облека,

DEN 191.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
10 yard, 25 yard
Тип На Производ:
Панделки
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Никој
Број На Модел На:
3121
Ширина:
1
Стил:
Двојно Лице
Шема:
Цврста

Слични производи во категоријата..