• Обновено
Зимски нови лабава надолу јакна жени маскирани бела goose надолу црна топло памук грб имитација волнени јакна Зимски јакни
zoom_in

Зимски нови лабава надолу јакна жени маскирани бела goose надолу црна топло памук грб имитација волнени јакна Зимски

DEN 1410.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Ткаенина Тип:
Batik
Маскирани:
Yes
Тежина:
1KG
Бренд Име:
ENLU
Декорација:
Џебови,Патентите
Пополнување:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
С * М * Л*XL*XXL*XXXL*XXXXL
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
wujichun:
X2
боја:
Морнарица зелена црна, црвена

Слични производи во категоријата..