• Обновено
Машка Облека ЈАКНИ COAS Есен и зима мода машки џемпер јакна бесплатен превозот бренд зимска јакна јака 086
zoom_in

Машка Облека ЈАКНИ COAS Есен и зима мода машки џемпер јакна бесплатен превозот бренд зимска јакна јака 086

DEN 815.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Манжетната Стил:
Rib ракав
Облека Должина:
Редовни
Пополнување:
Памук
Затворање Тип:
Патент
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Сатенски
Маскирани:
No
Одредување На Содржина:
50%
Јака:
Стенд
Боја Стил:
Контраст Боја
Декорација:
Копчето,Џебови
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Материјал:
Lycra,Микрофибер,Модални,Spandex
Дебелина:
Стандард
Тежина:
0.7-0.9kg
Број На Модел На:
L,XL,XXL,XXXL,XXXXL

Слични производи во категоријата..