• Обновено
FEELDO 10-Боја Автомобил Безжична паркинг сензор со 6 сензори копија радар #J-2067
zoom_in

FEELDO 10-Боја Автомобил Безжична паркинг сензор со 6 сензори копија радар J-2067

DEN 1152.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
FEELDO
Тип:
Невидливи
Име На Модел:
J-2067
Разговор Опсег:
1.5 м

Слични производи во категоријата..