• Обновено
10ft*20ft мраз свила Златна Боја, со sequin грабеж Елегантна и луксузна Свадба Drape завеса Позадина декорација
zoom_in

10ft*20ft мраз свила Златна Боја, со sequin грабеж Елегантна и луксузна Свадба Drape завеса Позадина декорација

DEN 5519.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Повеќе
Број На Модел На:
свадба позадина завеса свадба фаза
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
tanmeluo
Материјал:
Мраз свила ткаенини
Објектот:
Свадба Drape завеса Позадина
Големина:
3*6
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
Спецификација:
>2.5M

Слични производи во категоријата..