• Обновено
Флип пропадне вино шише настроената со морска ѕвезда дизајн 40PCS свадба корист гостин подарок сина Јаже со ПВЦ кутија Лента или јаже
zoom_in

Флип пропадне вино шише настроената со морска ѕвезда дизајн 40PCS свадба корист гостин подарок сина Јаже со ПВЦ кутија

DEN 1243.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Повод:
Пол Открие,Партија,Големиот Настан,Куќа се Движи,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Цвет,Ѕвезда,Солидна Боја,Животински
Број На Модел На:
ЛП-60
Број на Компјутери:
40pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
љубов кабината
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Филм Карактер
Спецификација:
0.7-0.9M
Стил:
Лента или јаже

Слични производи во категоријата..