• Обновено
Бесплатен превозот! посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози Мерцедес Бенц GL 500 550 63 X166 7seats 2015-2013 добро се вклопуваат теписи
zoom_in

Бесплатен превозот! посебен автомобил патосници за Десната Рака се Вози Мерцедес Бенц GL 500 550 63 X166 7seats 2015-2013

DEN 6384.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Боја Име:
Црна, Беж, Сива, Кафена, Црна со Црвени
Тип На Објект:
Матс & Теписи
GL500-Година:
2015,2014,2012
Име На Модел:
RHD-M0034
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Висина:
According to the car's model
Објектот Должина:
According to the car's model
Специјални Функции:
не се лизга,водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење
Материјал Тип:
вештачка кожа
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Бренд Име:
RUIRI
Мерцедес-Бенц Модел:
GL500
Налепница Сместување:
предната и задната седишта
Вид На Налепница:
2 ред седишта
Материјал Тип:
микрофибер кожа

Слични производи во категоријата..