• Обновено
работи напојување За X325 X326M 74P4349 74P4348 API3FS10 411W Целосно тестирани.
zoom_in

работи напојување За X325 X326M 74P4349 74P4348 API3FS10 411W Целосно тестирани.

DEN 1488.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

80 ПЛУС Сертификација:
Други Сертификација
Број На Модел На:
X325 X326M 74P4349 74P4348 API3FS10
Примена:
Сервер
Бренд Име:
MLLSE
Рејтинг На Моќ:
401W - 500W
Производи Статус:
Користи
Тест Состојба:
100% тестирани пред превозот
Пакет:
Стандард

Слични производи во категоријата..